Rabobank Clubkas Campagne | Steun onze club!

Dit jaar vindt wederom de Rabobank Clubkas Campagne plaats. Ieder jaar stelt de Rabobank een geldbedrag ter beschikking wat ten goede komt van de verenigingen in de regio Peelland Zuid. Ook Handbal Someren doet mee aan deze campagne en hoopt dat zoveel mogelijk mensen stemmen op onze vereniging.

Alleen leden van de Rabobank kunnen stemmen, hiervoor krijg je van de Rabobank (rond 1 oktober) een stemkaart opgestuurd. Je mag dan stemmen op 5 verenigingen (max. 2x op dezelfde vereniging) en iedere stem brengt € 3,75 op. Het stemmen kan van donderdag 6 oktober t/m maandag 17 oktober.

Heb je nu geen zin om al die moeite te doen (10 minuten) en laat je de stemmen verloren gaan, lever dan je kaart bij ons in. Wij zullen ervoor zorgen dat je stemkaart gebruikt word, uiteraard met 2 stemmen voor Handbal Someren. De overige 3 stemmen mag je zelf bepalen. De stemkaart kan ingeleverd worden bij je trainer of rechtstreeks bij Leon Linders.

Denk je nu bij jezelf, ik heb geen stemkaart ontvangen maar heb wel een rekening bij de Rabobank. Nou dat kan, want met een rekening bij de Rabobank ben je niet direct lid. Dit kost niets en is gemakkelijk te regelen via de site van de Rabobank. Helaas kun je dan dit jaar niet meer stemmen, maar volgend jaar wel.